Hedviginho prípadu sa ujal Desperado

Autor: Peter Hlavačka | 21.9.2006 o 9:52 | Karma článku: 12,14 | Prečítané:  3782x

V prípade napadnutej Hedvigy došlo k radikálnemu obratu. Hedviga sa dohodla s Rolandom Ricci, známym pod prezývkou Desperado, že sa ujme jej prípadu a bude jej pomáhať dopátrať sa naozajstnej pravdy.

Desperado je priam ideálny pre túto neľahkú úlohu. Ako sám uvádza, vďaka tomu že vyštudoval psychológiu môže poskytovať Hedvige psychologickú podporu v jej ťažkej situácii. Nemenej dôležité sú jeho bohaté skúsenosti s médiami a public relations. V neposlednom rade Desperado priznáva, že ho policajti vyšetrovali už toľko ráz, že teraz už presne vie, ako sa treba k nim správať, čo hovoriť a čo nehovoriť.  

Vďaka Desperadovi sa prípad rýchlo posunul nečakaným smerom. Hedviga už u neho absolvovala regresnú hypnózu. V hypnóze okrem iného zistila, že kedysi bola faraónom Tutanchamónom, ale čo je podstatnejšie, podarilo sa jej upresniť údaje o útoku a o útočníkoch, ktorí ju napadli.

Útočníci neboli dvaja, ale traja a Hedvige sa vďaka regresnej hypnóze podarilo zostaviť presnejší identikit útočníkov a popis útoku. Celkovo ide o siedmu verziu jej výpovede, ale nemenované zdroje z polície tvrdia, že táto verzia je zatiaľ najdôveryhodnejšia.

Aliens.jpg

Polícia už zvažuje, že prípad znovu otvorí. Desperadov úspech bol pozitívne hodnotený aj maďarskými politikmi a médiami. Tajné zdroje z Desperadovho okolia dokonca tvrdia, že Desperado dostal ponuku robiť mediálneho poradcu maďarskému premiérovi Gyurcsánymu, ktorý je momentálne pod extrémnym tlakom. Rovnaké zdroje tvrdia, že Desperado váha s prijatím tejto lukratívnej ponuky, pretože nerád spolupracuje s amatérmi a podľa jeho názoru sa ku klamstvu môže priznať naozaj len úplný amatér.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?