Najúčinnejšia je banková diéta

Autor: Peter Hlavačka | 24.1.2006 o 14:11 | Karma článku: 11,32 | Prečítané:  4811x

Kedysi si na Slovensku zopár zákerákov zarábalo takzvanou "zaručenou" diétou. V inzerátoch sľubovali, že za 100 korún pošlú na dobierku návod na diétu ktorá zaručene funguje. A našlo sa dosť ľudí, ktorí zaplatili 100 korún a prevzali si list s jednoduchým textom: NEŽER TOĽKO ! Humorné bolo to, že týchto podnikavých vtipálkov vlastne nikto nemohol zažalovať, pretože tá diéta naozaj zaručene fungovala. Ale tie časy už dávno pominuly a teraz sa objavujú nové diéty, ktoré naozaj fungujú. Akurát dnes sa nám kolegyňa zverila s tým, aké tajomstvo sa skrýva za jej výnimočne štíhlou postavou.

Prezradila nám, že odkedy si zobrala hypotéku na byt, zbavila sa mnohých starostí. Nemusí uvažovať nad tým, do čoho investuje prebytočné peniaze, zrazu sa jej chladnička zdá priam priveľká a nemusí si ani lámať hlavu nad tým, čo uvariť na večeru. Na večeru takmer vždy býva chlieb s horčicou prípadne rožok s horčicou.

Jej skúsenosti môžu byť inšpiráciou pre mnohých ďalších. A pokiaľ by vám na bankovú diétu nestačil hypotekárny úver, kúpte si ešte auto na spotrebný úver. Splátky úveru, poistenia a rastúce pohonné hmoty vysoko prekonajú hocijaké "tradičné" diéty. Takže neváhajte! S bankovou diétou máte štíhlu líniu zaručenú!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?